Je to v prístupe

Autor: Matej Opet | 11.6.2011 o 13:31 | (upravené 11.6.2011 o 13:38) Karma článku: 4,14 | Prečítané:  1279x

Neuveriteľný zážiok cesty do USA. Človek čakal, čo príde, no a teda stálo to za to.. Lietadlo mešká v Budapešti, odlietame o tri hodiny neskôr, zmeškanie prípoja do Nashville, cesta New Yorkom na iné letisko s bláznivým taxikárom, alebo let ponad Grónsko.

 

Je 11. Jún 2011 6:06 ráno nashvillského času. Z hľadiska časového posunu nemôžem už viac spať, aj keď nás tu kopa ľudí nespala viac ako 24 hodín..

Okolnosti určili, že nám bude meškať vlak a odletíme do NYC na letisko JFK o tri hodiny neskôr. To, či to bola smola alebo perfektná príležitosť k neuveriteľnému dňu si každý vyloží, ako chce.

Prvé sklamanie.... Staré letušky J A nie veľmi pohľadné, vôbec nie pohľadné. A teda fest staré. J

Môžem to považovať za šťastnú náhodu alebo Law of attraction, keď sedíte takmer 10 hodín so Slovenskou zo Spiša a ste naladený na rovnakú vlnu. Prvý tréning na selling. Predáte jej myšlienku Southwestern, AIESEC a Powertrainingu. Good start. J A toľko polotovarov ako v tomto lietadle som už dlho nejedol. A veľa jedla. Ľad. Blíži sa Amerika

Perfektné zážitky z turbulencií, ktoré by niektorí považovali za strašné. Je to v prístupe. Adrenalín. Perfektnou vecou bol prelet ponad Grónsko, krásne pohľady zasnežených hôr, ľadu. Paráda. Ľudia celkom mimo, Že my leíme nad Grónskom. Chvíľka zamyslenia... Čo ti... My letíme nad Grónskom.

Strašidelné záchody v lietadle, kde pri splachovaní sa človek bál, že ho tá diera vcucne, pochválená moja angličtina :) Prešudované materiály do Sales school, perfektný pokec so spolusediacou, čas neuveriteľlne rýchlo ubehol. Je to v prístupe. Dlhý let, ktorý len sedíš alebo máš toľko možností ako let využiť, pokecom okolo, štúdiom a užívaním si každej minúty, ktorá sa dá.

Prílet na letisko JFK...

American Airlines nesklamali. Hneď po práchode na letisko sme mali pripravené náhradné ketenky na iný let do Nasvhillu, kedže sme z dôvodu meškania nestihli spoj do Nashville. Nebolo veľa času, dostali sme a lístok na taxík. J Čakali sme, čakali sme a týpek z Indie nám zohnal taxík, mal to na starosti. Týpek taxikár, Už len, čo sme nasadli,, skoro sme nabúrali. Týpek potom ukazuje baseballový štadión a skoro naberie obrubník. Uvedomenie si pocitu... Čo Ti nejde, my sme v New Yorku. :) :) Potom vysadneme na ďalšom letisku a taxikár, že „I had an accident today“ Nečudovali sme sa. Týpek tiež z Indie.

Po príchode na menšie NYC letisko, volalo sa nejak Luardia alebo tak sme už dnes po neviem koľký krát prešli detektorom kovov, prehľadaním atď. A prespaný let do Nashvillu. Jak cesta autobusom.

Príchod do Nashvillu. Dusno ako blázon, divný vzduch, čistá únava. Zbadanie Fordu Mustang a Chevrolet Camaro, pre mňa symboly amerických aút. Čistá bomba...

Je to v prístupe. Či na letisku stratíme mobil, mešká nám mi lietadlo, brutálne nestíhame. Ako sa k tomu postavím?

Nie okolnosti, ale reakcie na okolnosti určujú náš život. Iba my sme zodpovední za to, ako sa cítime. Ja som rozhodnutý dobyť Ameriku. Kto sa pridá? Držte palce... J

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ako mení transplantácia srdca vnímanie okolitého sveta

Transplantácia orgánov sa ukazuje ako otázka niekoľkých rokov. Vhodné srdce pre Jana Škrlanta sa však našlo už po šiestich týždňoch.

ŠPORT

Legenda Merckx o Saganovi: Súperi mu len nahrávajú

Merckx nevidel na MS poriadne preteky.

SVET

Macron našiel spojencov na európsku revolúciu aj na Slovensku

Pri plánoch sa nemôže úplne spoľahnúť na podporu Nemecka.


Už ste čítali?