Život je jednoduchý, my sami si ho komplikujeme.

Autor: Matej Opet | 20.4.2012 o 22:21 | (upravené 21.4.2012 o 0:36) Karma článku: 5,91 | Prečítané:  1100x

Rozmýšľali ste niekedy o tom, že život vôbec nie je komplikovaný na pochopenie. To len my si ho komplikujeme... Sami... Áno, život je paradoxný, nedá sa pochopiť, najmä niektoré udalosti, ktoré sa nám stanú. A keď to budeme akceptovať, bude nám lepšie a oveľa.

Nemám tak ťažký život ako mnohí iní, bez problémov si to priznám. Dovolím si však tvrdiť, že existujú určité princípy, ktoré nám pomôžu mať sa lepšie a pokojnejšie. Aké to sú? Úprimnosť Ste úprimní? K sebe a k svojim blízkym. Aké je to hovoriť pravdu ľuďom, ktorých máte radi alebo ľuďom, ktorí Vás oslabujú. Aké je to povedať im to do očí? Nepríjemné ale neuveriteľne oslobudzujúce. Však? Je to len rozhodnutie v prítomnom okamihu, jeden okamih, keď sa rozhodnete byť prítomný a úprimný. Čoho sa bojíte? Sklamania. Smiešne... 100% Kedy ste dali zo seba 100%. Boli ste silný? Aké je to byť silný? Vyskúšali ste si to? Verili by ste, že normálny človek dokáže lámať dosky a chodiť po žeravých uhlíkoch. Že nie? Mýlite sa. Dať 100% emočne, mentálne a fyzicky a prejdete uhlíkmi a zlomíte rukou doskou. Že neveríte, ja som dôkaz a mnoho ďalších ľudí... Objavte v sebe skrytý potenciál... Byť úprimný a dávať 100% sú pre mňa jedny zo základných princípov ako sa mať v živote lepšie. Hovoriť pravdu a dávať 100% je len rozhodnutie. Jeden okamih... Neviete sa rozhodnúť v dôležitej situácii? Buďte úprimný a dávajte zo seba 100%. Vždy a za každých okolností... Žite...
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Má anorexiu a 26 kilogramov. Jej manžel je zúfalý, lebo jej nikto nevie pomôcť

Povedali mi, že s takouto diagnózou nepochodíte nikde na Slovensku. Nikto vám ju nezoberie, spomína manžel na reakciu samosprávy.


Už ste čítali?